Quote:
Originally Posted by NaiveMelody
it was groceries we were getting there. I'm pretty sure we need that. And when you're trying to feed four people on one income...yes, that $2 for one apple does matter, because it adds up.
|
astounding. if you're that hard up all livin' on one income... maybe.... oh say not buy houses and shit?