Use this to ask for any kind of dumb mundane advice that you should be embarassed to ask about on the Internet.
Okay, I'll go first... Two for $34.99 each, or just one for $54? Special break on some jeans I might order. Thing is, 35 a pair is pretty decnt but buying two is way more than 54. Which way do I really save money? Do I really need two pairs of jeans? Am I an idiot for paying 54 for just one, though?
Help.
__________________
Ever notice how this place just basically, well, sucks.
|